Pomáháme již od roku 1879

Naši hasiči

NAŠI HASIČI

Poznejte naše hasiče

Na této stránce máte možnost seznámit se s našimi hasiči. Všichni naší činnost děláme dobrovolně a zadarmo. Hasičina není pouze koníček, je to způsob života. Seznamte se:

NAŠI HASIČI

Ing. Kateřina Poláková

Hospodářka, vedoucí mladých hasičů

Kačka je u sboru 8 let, u sboru má funkci hospodářky, čísla to je její. Také vede kroužek mladých hasičů.

Ing. Tomáš Luňák

Hasič, Technik ochrany obyvatelstva

Tomáš je u jednotky 7 let. V jednotce je hasičem a technikem ochrany obyvatelstva.

Mgr. Karel Polák, MBA

náměstek starosty, technik jednotky, velitel družstva

Karel je u jednotky již 10 let. Jako náměstek starostyje pravou rukou starosty sboru. V jednotce funguje jako technik - chemik, vše co nemá motor je starostí Karla, dále má funkci velitele družstva. Je členem výkonného výboru městského sdružení hasičů.

Vladimíra Mindošová

Hasička

Vlaďka je u jednotky 12 let. V jednotce zastává funkci hasiče. Také se stará o organizační věci a občerstvení.

Jaroslav Tošil

Hasič, strojník

Jarda je u sboru 5 let. Bez jeho zručnosti bychom velmi těžko řešili některé problémy, které jsme nuceni řešit. Po dlouhém přemlouvání se stal dokonce členem jednotky, v jednotce zastává funkci strojníka.

Radek Mlejnek

Velitel jednotky

Radek je u jednotky přes 15 let,  jako velitel jednotky je zodpovědný za chod a akceschopnost jednotky.

Jan Vydrař

Zástupce velitele jednotky, strojník, jednatel sboru

Honza je členem jednotky více než 20 let. Jako zástupce velitele jednotky pomáhá vést jednotku sboru.

Petr Čech

Hasič

Petr se přidal do jednotky a sboru v roce 2021, Petr je díky dlouholetým zkušenostem u policie velkým přínosem pro sbor i jednotku.

Stanislav Sládek

Hasič

Standa je u hasičů od roku 2002. V jednotce má funkci hasiče, sice je velmi časově vytížený rodinou, ale víme, že se na něm můžeme spolehnout.

Ing. Karel Malý

Hasič

Karel se přidal do jednotky a sboru v Covidovém roce 2020, Karel je programátor.

Jiří Vondrák

Člen sboru

Jirka je u sboru již 7 let. Pokud jde o to máknout na nějaké práci, je tím správným člověkem.

Ing. Dan Šťastný

Hasič

Dan se k jednotce a sboru přidal v roce 2020 během pandemie COVID19, jako technik vzděláním metrolog je velkým přínosem pro hasiče. Je to nadšený hasič.

Lukáš Buczek

Hlavní strojník, preventista, velitel družstva

Lukáš je u sboru 10 let. U jednotky funguje jako hlavní strojník, má na starosti vozový park jednotky a vše s motorem je jeho zodpovědností. Také funguje jako preventista.

Václav Tošil

Hasič

Vašek je u sboru 7 let. U sboru je již od 11 let, v roce 2020 se stal plnohodotným hasičem.

Veškerá práva k obsahu na webu patří:

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska

Sbor dobrovolných hasičů Praha - Dubeč